Toplam Steam Değerleri 95 TL Olan İki Farklı Oyun Epic Games Store’da Ücretsiz

Epic Games Store’un bedava oyunları yine hız kesmeden devam ediyor. Oyuncuların kütüphanelerini bedava oyunlarla dolduran Epic Games Store bugün saat 18:00’den itibaren toplam Steam değerleri 95 TL olan iki farklı oyunla karşımıza çıkıyor.

Bu haftanın ilk bedava oyunu Steam değeri 55 TL olan Homeworld Remastered Collection.

Uzayın hakimi olmak kulağa hiç de fena gelmiyor değil mi? Homeworld Remastered Collection gerçek zamanlı stratejiye dayanan temelleri ile dikkat çekerken filomuzun hangi birimleri içereceği, hangi uçuş taktiği ile yol alacağı gibi pek çok farklı unsuru da göz önünde tutmamız gereken bir oynanış sunuyor.

İkinci oyunumuz ise 40 TL değerindeki Severed Steel.

Daha ilk andan Cyberpunk görselliği ve atmosferi ile dikkat çeken Severed Steel harika akrobasi ve parkur mekanikleri ile oynanışını zenginleştiriyor. Hızlı ve akıcı yapısı ise oyundan bıkmayı epey zorlaştırırken attığınız her adımın ağırlığını da hissettiriyor.

Peki bu oyunlara nasıl ücretsiz bir biçimde sahip olacağız?

  • Epic Games Store’a tarayıcınız veya uygulama üzerinden hesabınızla giriş yapın.

  • Anasayfadaki ‘Ücretsiz Oyunlar’ kısmında yerini almış olan bu haftanın bedavalarından birine tıklayın.

  • Oyunun sayfasında öncelikle ‘Yükle’ butonuna tıklayın. Hemen ardından yönlendirileceğiniz yeni sayfada ise ‘Sipariş Ver’ diyerek oyunu kütüphanenize kalıcı olarak ekleyebilirsiniz.

  • Aynı adımları diğer oyun için de tekrarlayarak her iki yapımı da kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi bu teklif kısa bir süre için geçerli olacak.

27 Temmuz saat 18:00 itibariyle geçtiğimiz haftanın bedava oyunlarının yerini alacak olan yapımlar 3 Ağustos Perşembe saat 18:00’e kadar ücretsiz olarak kalacaklar. Bu süre içerisinde oyunları kütüphanenize eklerseniz tamamen sizin olacaklar ancak süre bitiminde oyunlar kütüphanenizde değilse ve onlara sahip olmak istiyorsanız 95 TL’yi gözden çıkartmanız gerekecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir