Survivor’da dokunulmazlığı alan takım belli oldu! İşte ilk eleme adayı

Survivor’da heyecan dorukta. Dokunulmazlık mücadelesinde 11-10 öne geçen Mavi Takım 12-11 Kırmızı Takım’a yenilerek büyük hayal kırıklığı yaşadı.

Son ana kadar kafa kafaya giden iki takım, sonucu 11-11’e getirdi. Son maça 4’erli gruplarla çıkan Mavi Takım İle Kırmızı Takım büyük heyecan yaşadı ve dokunulmazlığı kazanan Kırmızı Takım oldu. Sembol’ü ise 4’te 4 yapan Nefise aldı ve takımına getirdi.

3 İSİM SURVİVOR ALL STAR’A DAHİL OLDU

Daha önce açıklanan ve Kırmızı Takım’a dahil edilen 3 isim Ada’ya geldi. Avatar Atakan, Hilmicem ve Seda Kırmızı Takım’a dahil oldu ve deyim yerindeyse kartlar yeniden dağıtıldı. Avatar Atakan “İnanılmaz bir sezon, mental olarak çok hazırım. Acun abi dün bir cafede oturuyorken bugün buradayım. Işınlanmayı bulduğun için teşekkür ederim” dedi. Hilmicem de “Biraz sürpriz oldu. Biraz ani oldu. Planlarım vardı ama şu an kaderimi yaşıyorum diyebilirim. İnşallah hakkını veririz” dedi. Kısa bir konuşma yapan Sema “Çok heyecanlıyım. Yeğenim vardı, bebek bakarken birden buraya geldim. Kızlar inanılmaz iyiler, özellikle kardeşim, diğer arkadaşlar çok iyiler” dedi.

YENİ BİR OYLAMA YAPILACAK

Acun Ilıcalı Instagram hesabından, Kırmızı Takım mı güçlü, Mavi Takım mı güçlü? diye sordu. Eğer oylama sonucu yüzde 60/40 aralığında çıkarsa uzun süre takımlarda değişiklik olmayacak.

İLK ELEME ADAYI BELLİ OLDU

Konsey’de Mavi Takım’ın yapılan oylamada ilk eleme adayı da belli oldu. Oylamada 8 Aysu, 6 Begüm çıktı ve bu haftanın ilk eleme adayı Aysu oldu. Kısa bir konuşma yapan Aysu “Acun bey şaşırmadım. Beklediğim bir şeydi” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir