Galaxy S24 Ultra 4K 120 FPS Video Kaydı Destekleyebilir

Samsung Galaxy S24 serisinin yakında duyurulması beklenirken söylentiler şirketin lansman zaman çizelgesini öne çektiği yönünde. Lansman öncesinde, güvenilir kaynaklardan Ice Universe, Samsung tarafından Galaxy S24 Ultra için 4K 120 FPS video kaydının test edildiğini doğruladı. Samsung kamera alanında ön planda olsa da şirketin mevcut amiral gemisi, donanım teknik olarak bu özelliği desteklese de 4K 120 FPS kayıt yeteneğinden yoksun.

Ice Universe bir sonraki paylaşımında özelliğin şu anda test aşamasında olduğunu ve henüz kullanılamayabileceğini belirtti:

Ek olarak, Güney Koreli bir blog platformu olan Naver‘de yayınlanan bir gönderi, Galaxy S24 serisi için ön sipariş bonusu tekliflerini doğruladı. Yazıda Samsung’un Galaxy S24 serisine yükseltme bonusu eklemeyi planladığı iddia ediliyor. Bu, Samsung’un geçmişte katlanabilir serisiyle sunduğu bir şey ve kullanıcıların ekstra para ödemeden daha yüksek bir depolama seçeneğine yükseltmelerine olanak tanıyor. Diğer ön sipariş teklifleri arasında Galaxy Watch indirim kuponu ve Galaxy Buds FE indirim kuponu yer alacak. Samsung’un Galaxy S24 serisine başka teklifler dahil etmeyi planlayıp planlamadığına dair ise bir bilgi yok.

Samsung’un Galaxy S24 serisini 17 Ocak tarihindeki yıllık Unpacked etkinliğinde duyurması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir