‘Büyük Şeyler Oluyor’ Diyen Analist, O Altcoin’i Övdü!

Popüler kripto YouTuber’ı Ben Armstrong (BitBoy), popüler bir altcoin için tekrar gösterdiği gösterdiği. Yeni açıklamalarında, sıradaki boğada destekleyeceği projeyi açıkladı.

BitBoy, bu altcoin projesini ve topluluğunu seçiyor

Kripto analisti Ben Armstrong, dün bir tweet’te Donald Trump Jr. Rumble şovunda katılacağını söyledi. Armstrong’a göre, onun Rumble şovuna önümüzdeki hafta çıkması planlanıyor.

Ünlü YouTuber, Trump Jr. ile yaptığı podcast sırasında kriptoyla ilgili odaklanmayı planladığı konular hakkında fikir verdi. Armstrong, SEC Başkanı Gary Gensler’ı her zaman “otobüsün altına” attığını ve aynı zamanda XRP topluluğu üyelerinin çıkarlarını temsil ettiğini kaydetti.

BitBoy, sıradaki boğada XRP’yi destekleyecek

Açıklamaların Bitboy’un SEC-Ripple davası hakkında konuşabileceği ve muhtemelen Gensler’e tokat atabileceği aşikar. İki yılı aşkın süredir devam eden dava, Armstrong da dahil olmak üzere kripto topluluğu üyeleri tarafından yakından takip ediliyor.

Ünlü YouTuber dava hakkında yorum yaptı. Buna göre, dava Ripple’ın lehine sonuçlanırsa XRP’nin toparlanacağına olan güvenini dile getirdi.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere Armstrong, sıradaki boğada XRP’yi destekleyeceğini açıkladı. Ayrıca, altcoin’in fiyat baskısının neredeyse bittiğini ekledi.

Yakın tarihli bir YouTube videosunda benzer görüşleri tekrarladı. XRP, kripto piyasası bir sonraki boğa koşusuna girerken BitBoy’un tamamen güvendiği tek altcoin.

BitBoy, Gensler’in uzaklaşmasını istiyor

Armstrong’un ayrıca Gensler’in görevden alınması için alenen çağrıda bulunduğunu belirtmekte fayda var. FTX’in çöküşünün ardından Armstrong, tarihin en büyük dolandırıcısı olarak tanımladığı borsanın kurucusu Sam Bankman-Fried (SBF) ile görüşme ve düzenleme düzenlemesi için SEC patronunun görevden alınması gerektiğini iddia ediyor.

Açıklamalarında, “Bence Gary Gensler’ı çıkarmaları gerekiyor. Bence Gensler gitmeli. Ocak ayının sonuna kadar gitmesi gerekiyor. Nasıl hayatta kaldığını anlamıyorum. Tarihin en büyük dolandırıcısı [SBF] ile düzenli olarak buluşup düzenlemeyi planlamaya çalışamazsınız” dedi.

BitBoy, Donald Trump Jr’ın Rumble programına çıkmaya hazırlanırken ve devam eden Ripple – SEC davası hakkında yorum yaparken, Gensler’in aleyhte yaptırım eylemlerini eleştirmesi bekleniyor.

Ripple-SEC davası ne durumda?

Ripple SEC davası, 2020 yılının sonlarında başladı. Ripple, XRP’nin bir kripto para birimi olduğunu savunuyor. Ancak SEC XRP’nin bir menkul kıymet olduğunu iddia ediyor. 2020 Aralık ayında başlayan dava süreci, sayısız iniş ve çıkışla 2023’e kadar devam etti.

2021’de SEC, Ripple’ın ticaret aktiviteleriyle ilgili belgeleri açıklaması için bir emir çıkardı. Ancak, mahkeme SEC’in XRP’nin menkul kıymet olarak kabul edilip edilmeyeceğine ilişkin tüm içsel belgelerini açıklaması için Ripple’a lehte bir karar verdi. Davanın sonucu henüz belli değil.

Uzmanların dava sonrası XRP fiyat tahminlerine bu yazıdan göz atabilirsiniz. Bu arada, yasal sürecin bu yıl sone ermesi bekleniyor. Şu anda Ripple’in menkul kıymetler üzerinden yaptığı baskı nedeniyle kripto paraların lehine.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir